Pokaż menu >

Badanie kierowców zawodowych - jakie dokumenty przygotować


Podstawowym dokumentem bez którego nie możemy rozpocząć badania psychotechnicznego jest dokument tożsamości tj. dowód osobisty lub prawo jazdy, w niektórych przypadkach wystarczy paszport. Jeżeli Pacjent nie ma polskiego obywatelstwa potrzebny jest dokument tożsamości wydany w danym kraju oraz aktualna karta pobytu lub numer pesel jeśli został nadany po przyjeździe do Polski. Rozpoczęcie badania psychotechnicznego jest możliwe tylko wtedy jeśli dokumenty są ważne a dane na nich zawarte są aktualne. W zależności od sytuacji czy jesteś kierowcą zawodowym, operatorem maszyn, instruktorem jazdy bądź kierowcą pojazdów uprzywilejowanych istnieje konieczność dostarczenia skierowania na badanie psychotechniczne na podstawie którego Twój pracodawca dopuści Cię do pracy na stanowisku. W sytuacji gdy przekroczyłeś dopuszczalną ilość punktów karnych za wykroczenia drogowe lub uczestniczyłeś w wypadku drogowym w którym były osoby ranne również jesteś zobowiązany do wykonania badania psychotechnicznego - jeśli w związku z tym otrzymałeś skierowanie, koniecznie zabierz je z sobą. W przypadku skierowania otrzymanego od Starosty lub z Urzędu Miasta pamiętaj, że ważność takiego skierowania to 30 dni.

Jeśli jesteś ciekaw z jakich etapów składa się badanie psychotechniczne - więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce: Badanie psychotechniczne - przebieg badania

Zapraszamy do naszej pracownii badań psychotechnicznych w Dąbrowie Górniczej. Jeśli masz pytania, lub chcesz umówić termin spotkania możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego lub skontaktować się telefonicznie.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy na wszystkie pytania
Zapraszamy do kontaktu
Bartosz Lasyk
Pracownia Psychotechniczna
Telefon
+ 48 794 577 366
Email
biuro@badania-psychotesty.pl
Adres
Dąbrowa Górnicza
ul. 1 Maja 40A
Psychotechnicznie badania kierowców Dąbrowa Górnicza
Bartosz Lasyk
Pracownia Psychotechniczna
ul. 1 Maja 40A
41-300 Dąbrowa Górnicza

Zapraszamy również pacjentów z miast ościennych:
Siewierz, Olkusz, Będzin, Sosnowiec, Wojkowice Kościelne, Sławków.
Oferta badań dla:
  • Kierowców zawodowych wszystkich kategorii prawa jazdy
  • Kierowców przy kwalifikacji wstępnej i okresowej
  • Instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy
  • Kierowców pojazdów uprzywilejowanych
  • Kierowców prowadzących pojazdy w celach służbowych
  • Pracowników: Koparek, wózków widłowych, dźwigów, żurawi, suwnic orazosób pracujących na stanowiskach górniczych
Informacje
  • NIP 6292471464
  • REGON 361065971
Dokumenty
Go to top